Замовити зворотній дзвінок
0

Ортокератологічні лінзи


Що таке нічні лінзи?

Короткозорість на сьогоднішній день одна з основних проблем у дітей. Якщо нічого не робити - зір може падати дуже швидко.

На сьогоднішній день жоден метод не може вилікувати від цього стану, проте існують методики гальмування короткозорості. Найбільш доведеною і доступною в нашій країні є - ортокератологія. Замість цього слова прийнято говорити НІЧНІ ЛІНЗИ.

Особливістю нічних лінз є, то, що вони надягають перед сном, вранці знімаються і пацієнт отримує найкращий зір! Більш того, навіть якщо в цих лінзах короткозорість прогресує - це відбувається в рази повільніше.


Чому ми вибрали Lucid Korea?

Lucid Korea - лінзи, які прийшли з Кореї - країна в якій 90% населення мають короткозорість. У себе на батьківщині і в сусідніх країнах лінзи отримали особливу популярність і лідируюче місце в використанні пацієнтами.

Основна особливість - спеціальна система стабілізації. Лінза стабільна і тому дає саме мінімальну кількість ускладнень і максимальний терапевтичний ефект.


Як підбираються нічні лінзи Lucid Korea?

Для підбору використовується спеціальний прилад - узкопольний кератотопограф. Дане обладнання привозиться в оптику "Прозорість". Консультацію та підбір проводить київський лікар-офтальмолог Максим Шеховцов.

Запис на консультацію і підбір ортокеротологічних лінз за тел. 63-36-95 або 068 776 0308, оптика "Прозорість" Проспект Миру 82.