Замовити зворотній дзвінок
0

20 років досвіду


Двері першого салону оптики Прозорість відчинені з 22 червня 2000 року. Саме оптика Прозорість була першою в Хмельницькому, де підбиралися окулярні та контактні лінзи будь-якої складності. З першого дня відкриття в оптиці Прозорість працюють професійні лікарі-офтальмологи та майстри з виготовлення окулярів, що піклуються про здоров’я ваших очей та допомагають вам бачити цей світ чіткіше. Щодня ми готові відповісти на запитання, проконсультувати, надати кваліфіковану допомогу та підібрати те, що потрібно саме вам для покращення якості зору.

За 20 років компанія виросла і досягла професійного рівня. На сьогоднішній день відкрито 4 оптики, кожна з кабінетом лікаря-офтальмолога, в оптиці на вул. Майборського обладнано кабінет апаратного лікування для дорослих і дітей із вадами зору. Ми також активно розвиваємося в соц мережах і постійно на зв’язку з нашими клієнтами не тільки в Хмельницькому, а і по всій Україні. Крім того, ми активно розвиваємо наш YouTube канал, де публікуємо відео з цікавою та корисною інформацією.

В оптиках Прозорість досвідчені лікарі-офтальмологи пропонують широкий спектр офтальмологічних послуг, таких як:

  • Комп’ютерна діагностика зору
  • Апаратне лікування для дорослих та дітей
  • Підбір м’яких та жорстких контактних лінз
  • Консультація щодо користування контактними лінзами

Наші лікарі-офтальмологи та менеджери з продажу регулярно проходять навчання та відвідують курси підвищення кваліфікації. Майже щомісяця, вся команда оптики відвідує семінари, що проводяться представниками компаній виробників (таких як, LentiPro, Alcon, Hoya, Rodenstock, Essilor тощо) для ознайомлення з новими продуктами та правилами їх використання.

Наша команда – це справжні професіонали, які вже багато років працюють у сфері оптики, деякі навіть з першого дня відкриття компанії. За 20 років в компанії з’явилося багато постійних клієнтів, які задоволені нашою роботою і високим рівнем сервісу.

Крім того, наша компанія регулярно займається благочинністю та приймає участь у соціальних проектах. Неодноразово наша команда допомагала дитячому будинку та щороку ми безкоштовно виготовляємо окуляри для хмельницької громадської організації УСІ (Українська Спілка Інвалідів).

Ми дружня команда, щодня ми ростемо і розвиваємося щоб стати найкращими для наших клієнтів. Наша компанія пройшла довгий шлях, але ми не збираємося зупинятися на досягнутому і будемо становитися тільки краще і краще =)