Замовити зворотній дзвінок
0

Комп’ютерна діагностика зору

До 80% інформації про навколишнє середовище ми отримуємо завдяки зору, тому важливо дбати про здоров'я своїх очей. Необхідно мінімум раз на рік проходити повне обстеження у лікаря-офтальмолога. Діагностика зору - важлива частина турботи про здоров'я очей, адже своєчасне виявлення відхилень зорового апарату дозволить ефективно усунути порушення і повернути пацієнта до повноцінного життя.


Навіть в разі відсутності очевидних занепокоєнь потрібно проходити повне обстеження, так як деякі зорові патології на ранніх стадіях можуть протікати безсимптомно.


Людям, яким вже відомо про наявність патології, які перенесли будь-які травми або захворювання очей, ті у кого є спадкові обтяження, люди які страждають високими ступенями короткозорості і далекозорості, необхідно регулярно відвідувати лікаря-офтальмолога. Це дозволить корегувати лікування (якщо воно вже було призначено), а також відстежувати рівень якості зору і розвитку патологій. При регулярній діагностиці ваш лікар зможе повністю контролювати процес лікування і попереджати небажані погіршення стану зорової системи людини.


Комп'ютерна діагностика зору - є одним з найсучасніших методів перевірки зору. Цей метод включає ретельне обстеження очей і виявлення очних патологій з використанням спеціального обладнання.В оптиці «Прозорість» професійні лікарі-офтальмологи проводять комп'ютерну діагностику зору для визначення рефракції, підбору контактних лінз та лінз для окулярів з використанням кращого комп'ютерного обладнання виробництва Японії та Німеччини.


Наші лікарі проводять ретельну діагностику зору за допомогою наступних приладів:


Авторефкератометр - прилад для об'єктивного дослідження рефракції ока, визначення кривизни рогівки, міжзіничної відстані, ширини зіниці і розміру рогівки. Прилад призначений для більш точного і правильного підбору розміру контактної лінзи.


Біомікроскопія або щілинна лампа - призначена для біомікроскопії ока за допомогою якої, доктор може розглянути найдрібніші зміни в структурах і тканинах ока і визначити наявність захворювань. Прилад дає широкий спектр збільшень від 6 до 40 крат і дозволяє проводити максимально ретельне обстеження і точно діагностувати стан переднього відділу ока.


Тонометр ИГД - прилад для визначення внутрішньоочного тиску. Даний тест проводитися пацієнтам, схильним до ризику глаукоми.


Проектор знаків - апарат який проектує слайди з офтальмологічними тестами на екран, а доктор з його допомогою визначає гостроту зору, наявності бінокулярного і кольорового зору або наявність зорових аномалій.


Для запису на огляд до лікаря-офтальмолога звертайтесь за тел .:

вул. Подільська 53, тел. 65-14-93, 097 374 5427

вул. Соборна 26, тел. 65-74-74, 096 522 3021

Проспект Миру 82, тел. 63-36-95, 068 776 0308

вул. Майборського 14, тел. 64-74-84, 068 150 1685