Замовити зворотній дзвінок
0

Кому підходять окуляри «Котяче око»?

Чарівні своєю жіночною формою, окуляри з оправою «котяче око» лідирують на п’єдесталі світової окулярної моди. За конструкцією вони представляють собою модель з овальним склом, обрамленим в оправу з загостреними зовнішніми верхніми куточками, грайливо витягнутими до скронь. Виглядає це неймовірно граціозно і в деякій мірі екзотично.

Але є дуже важливий момент, який слід враховувати при виборі оправи – будь-яка форма окуляр дуже підступна, і може як підкреслити достоїнства своєї господині, так і акцентувати увагу на її недоліках. Тому варто бути гранично уважними при підборі і чітко розуміти, що вам підходить, а що – ні.

ЯКІ Ж ТИПИ ЛИЦЯ МОЖУТЬ ДОЗВОЛИТИ СОБІ ФОРМУ ОПРАВИ «Котяче око»?«Овал» – окуляри будуть ідеально виглядати на класичному типі лиця, як, втім, і всі інші фасони. Головне – не забувати, щоб зовнішні кордони оправи здавалися ширше скул, інакше виникне легка асиметрія.

«Ромб» – власницям загостреного підборіддя, високого вузького лоба і широких окреслених скул окуляри такої форми дуже підходять, тому що повторюють природні лінії і контури особи.

КОМУ ОПРАВА «Котяче око» МОЖЕ НЕ ПІДІЙТИ?

«Квадрат», «трапеція» – жінкам з цими формами слід більш уважно поставитися до процесу примірки і звернути увагу на ширину свого обличчя – якщо вона очевидна, тоді окуляр такої форми краще уникати, тому що оправа буде надмірно підкреслювати незграбність особи.

«Коло» – тут, щоб обіграти «котяче око», доведеться трохи пограти з пропорціями – зібравши волосся наверх і відкривши лоб, ви допоможете очками виглядати на обличчі більш гармонійно.

ДЛЯ КОГО «Котяче око» КАТЕГОРИЧНО НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ?

«Серце» або «перевернутий трикутник» – мабуть, два типажу, володарки яких лише акцентують увагу на недоліках, якщо виберуть окуляри такої форми.

окуляри котяче око


ЯИМ КОЛЬОРАМ ВІДДАТИ ПЕРЕВАГУ?

Колір оправи має не менш важливе значення, ніж її форма.

Традиційні відтінки: прозорі, які якраз знаходяться на піку моди, бежеві, чорні, коричневі, білі, рогові. Вони немов трохи «приглушують» грайливість «котячого ока», надаючи образу більшої серйозності і благородства.

Анімалістичні: забарвлення рептилій, хижий і тваринний принти, які на сьогоднішній день є найбільш ультрамодними. Такі окуляри стають центральним аксесуаром образу і привертають увагу оточуючих.

Кольорові: насичені відтінки всіх кольорів веселки виглядають не настільки зухвало, як попередній варіант, але також надають образу яскравості і ексцентричності.

окуляри котяче око


ЯК ОБІГРАТИ ЦІКАВИЙ ДЕКОР?

Декор оправи «котяче око» можливий, але тут дуже важливо не переборщити. Форма окуляр сама по собі дуже цікава, тому зайві деталі можуть перетворити вишуканий аксесуар в звичайний ширпотреб.

Тиснення, ліплення і візерунок: безумовно мають місце бути, головне, щоб вони гармоніювали з кольором оправи і грали лише другорядну роль.

Аплікації з пір’я, листя, страз: дуже сумнівна затія, більше підходить для сценічних образів або червоної килимової доріжки. У житті подібних експериментів краще уникати.

Ви можете купити сонцезахисні окуляри котяче око в наших салонах оптики Прозорість, та ще і великий вибір коригуючих окулярів цієї форми і бути впевненими в бездоганності свого образу, адже у нас представлені тільки наймодніші і красиві моделі!