Замовити зворотній дзвінок
0

Окуляри Ana Hickmann


Ana Hickmann – це бренд окулярів, заснований бразильською моделлю та телеведучою Аною Хікманн у 2002 році. Бренд з блискавичною швидкістю завоював світовий ринок. Колекції Ana Hickmann вирізняються гарною якістю матеріалів та акцентом на деталях. Дизайн окулярів відображає стиль та елегантність самої власниці бренду. Однією з ключових особливостей Ana Hickmann є зручність та комфорт, які досягаються завдяки сучасним технологіям та інноваційним матеріалам.


Перша колекція оправ та сонцезахисних окулярів Ana Hickmann була представлена на бразильському ринку у 2002 році. Важливим чинником успіху є й те, що обличчям стала сама Ана Хікман. Модель з німецьким корінням, що виросла під бразильським сонцем. Колекції окулярів, розроблені та випущені під маркою Ana Hickmann, є своєрідним вираженням характеру та стилю жінки: витончені лінії, насичені кольори та продуманий дизайн поєднуються з надійністю, зручністю та високою якістю. Придбати їх можна за розумною ціною. Створюючи власну оптичну марку, Ана Хікман хотіла зробити якісні та красиві окуляри доступними якомога більшій кількості людей, зокрема жінкам, що, безумовно, їй вдалося.


Важливим етапом для бренду стало створення колекції оправ з біорозкладного пластику М49, розробленого та запатентованого знаменитою компанією Mazzucchelli 1849. Це подарувало шанувальникам марки можливість не тільки насолодитися елегантними моделями, але й зробити свій внесок у захист навколишнього середовища.


Ана впевнена: «Для жінки окуляри – це влада! Завдяки окулярам вона може сховатись, може привернути увагу, може стати зовсім іншою!» І цілком закономірно, що таке ставлення моделі до даного аксесуару дало великий успіх.