Замовити зворотній дзвінок
0

Окуляри Carrera


Carrera – бренд окулярів заснований австрійським підприємцем та затятим прихильником автоперегонів Вільгельмом Ангером. Натхненням послугувала легендарні автомобільні перегони Carrera Panamericana, траса якої в 1956 році вважалась однією з найнебезпечніших у світі. 


Першочергово компанія спеціалізувалась на лижній атрибутиці – шоломи, маски, спортивні окуляри. Лише після отримання дозволу на інноваційний матеріал Optyl, що володіє гіпоалергенними властивостями, портфель бренду поповнився сонцезахисними окулярами, а також удосконаленою колекцією спортивних моделей окулярів. Вони були набагато невагомішими за попередні версії і мали ефект пам'яті Flexolite: при деформації виробу, його можна було розігріти феном до 100 градусів, після чого колишня форма відновлювалася самостійно.


У 1979 році відбулося знайомство Вільгельма Ангера з Фердинандом Порше, яке вилилось у цікаву колаборація. У результаті було створено лінію складних сонцезахисних окулярів і змінних лінз для професійних автогонщиків і звичайних шанувальників спорту. У 1981 році ім'я бренду гриміло по всьому світу – марка була представлена в 80 країнах, на той час це був карколомний успіх. Тоді компанія ще трохи розширила свій асортимент, взявшись за виробництво коригуючих оправ для окулярів. Через кілька років керівництво Carrera вирішило зробити ще більший акцент на спортивний дух бренду та взяло на себе спонсорство "Кубка Америки" (вітрильний спорт). З тих самих пір аксесуари Carrera можна бачити на найзнаменитіших чемпіонах світу в різних видах спорту. 


Зірки шоу-бізнесу також лишаються не байдужими до даної марки. Леді Гага навіть використала легендарну пару Carrera Champion як доповнення до образу у кліпі “Bad Romance”. Також серед поціновувачів Джаред Лето, Хлої Кардашян та Кіт Гертінґтон. 


Ось уже півстоліття компанія лідирує на світовому оптичному ринку. Керівництво бренду дотримується правил — випереджати час та моду. Висока якість, безпека, надійність, новітні технології виготовлення та фантастичний дизайн – головні особливості бренду Carrera.