Замовити зворотній дзвінок
0

Окуляри INVU


INVU — швейцарський бренд сонцезахисних окулярів та оправ із Цюріха, створений фахівцями Swiss Eyewear Group AG. Його було виведено на ринок із чіткою метою — запустити глобальний бренд поляризованих окулярів нового покоління.


Назва їх сонцезахисних окулярів – абревіатура, що розкриває основні цілі, які ставить перед собою виробник: Innovate New Value Unique – Інноваційні, Нові, Цінні, Унікальні. Засновники компанії мають за плечима величезний досвід роботи в компанії, якій належав відомий бренд окулярів Polaroid. Перейнявши все найкраще, що було нагромаджено за десятиліття у галузі технології поляризації, INVU успішно використали нові інноваційні технології, щоб створити унікальний цінний продукт.


Результатом їх зусиль стала поляризаційна лінза із технологією INVU ULTRA POLARIZED. За якістю передачі кольору, в поєднанні із захистом від відблиску вона не має аналогів.Також фахівці Swiss Eyewear Group приділяють величезну увагу сучасному дизайну оправ INVU та якості матеріалів, з яких вони виготовляються. Високотехнологічна лінза, сучасний дизайн, якісні матеріали – основи, на яких тримається визнання та популярність швейцарського бренду. INVU використовують у своїх окулярах унікальні дев’ятишарові лінзи нового покоління, що гарантують найвищу якість зображення: 


  • 1-й шар – ультраполяризаційний. Найважливіший шар, унікальний фільтр якого, має інтелектуальну систему контролю світла, що забезпечує захист від відблисків та високоякісне зображення з помірною контрастністю.


  • 2-й шар – коригуючий. Служить для кращого сприйняття кольорів та підвищує контрастність. У поєднанні з ультраполяризаційним шаром, який прибирає відблиски, він забезпечує передачу реальних кольорів та відтінків.


  • 3-й шар – UV фільтр. Забезпечує повний захист від шкідливого ультрафіолетового випромінювання, дія якого може призвести до серйозних захворювань очей, таких як катаракта або дистрофія м'язів ока. Фільтр працює за стандартом UV400 – блокує шкідливе випромінювання частотою до чотирьохсот нанометрів та пропускає корисне для ока світло.


  • 4-й шар - ударостійкий шар-амортизатор. Гнучкий поглинаючий фізичний вплив, якого може зазнати лінза. Завдяки цьому окуляри дуже складно розбити.


  • 5-й шар - захисний. Захист від механічних ушкоджень. Основна функція шару – захист від подряпин і потертостей, які погіршують видимість. Поляризаційні лінзи розроблені компанією Swiss Eyewear Group мають особливе міцне покриття, що подовжує термін служби лінзи. Поєднання цього та амортизуючого шарів дає можливість користуватися окулярами INVU під час занять спортом та чудово підходять людям, які ведуть активний спосіб життя.


Оправи поляризаційних окулярів INVU створюються дизайнерами з урахуванням можливостей постійного використання і забезпечують комфорт навіть при носінні окулярів протягом цілого дня. При виробництві залучають найсучасніші технології та матеріали: такі як гнучкий і легкий пластик TR90, що має властивість амортизації, це робить конструкцію більш стійкою до механічного впливу. Металеві сплави, що використовуються в оправах, максимально легкі та міцні, мають гіпоалергенне покриття. Також використовуються такі матеріали, як ацетат та полікарбонат. У моделях спортивного дизайну використовують резинове покриття Rubber Touch, що забезпечує максимально комфортну посадку на голові.


Бренд постійно інвестує в новітні технології матеріалів та лінз, щоб клієнти могли користуватися найновішими технологічними досягненнями за справедливою ціною. INVU є одним із найбільш продаваних брендів сонцезахисних окулярів у всьому світі.