Замовити зворотній дзвінок
0

Окуляри Morel


Morel – це не просто відома компанія з виробництва елітних окулярів. Це ціла епоха, вікова історія, приклад справжнього сімейного бізнесу. Ось уже понад 120 років компанія є найяскравішим представником бездоганного французького стилю у світі оптики. Поєднання сучасних технологій виробництва, висока якість матеріалів, творчий підхід та наслідування сімейних традицій вивело Morel на п'єдестал оптичного ринку. Сьогодні продукція цієї компанії доступна у більш як 80 країнах світу. Елегантність, вишуканий французький смак, надійність, вірність традиціям бренду давно підкорили багато шанувальників.


Усе почалось з того, що у 1880 року сільський столяр Жуль Морель вирішив зайнятися виготовленням оправ для окулярів. Це початок становлення відомого бренду, що йшло в ногу з розвитком французької оптики загалом.


Пізніше естафету прийняв син Жюля – Моріс, який у 1932 році відкрив виробництво металевих оправ і вивів сімейний бізнес далеко за межі Франції. Окуляри компанії Morel здобули широку популярність в Англії, Бельгії, Іспанії. У 50-ті роки марка вийшла на інший рівень, почавши виготовляти дорогі золоті оправи. Особливу популярність мала колекція золотих окулярів "6000".  Ці витончені, легкі та елегантні вироби було продано тиражем понад мільйон штук. Про компанію Morel заговорили у всьому світі. 


Асортимент окулярів значно розширився, з'явилися прості, але гарні моделі із прозорого пластику, вони одразу здобули прихильність в аудиторії. 


Починаючи з 1990-х років, компанію очолює четверте покоління сімейства Морель – Франсіс, Жером та Амелі. З їхньою появою особливу увагу компанія почала приділяти розширенню асортименту, креативному дизайну та рекламі.


Однією з головних особливостей ведення бізнесу сімейством Морель є фінансова та творча незалежність. Вони не підпорядковуються впливу сторонніх інвесторів, адже їх у них немає. Завдяки високій якості виробів, їхньому красивому зовнішньому вигляду, розкішному портфоліо домашніх брендів, компанія Morel здобула авторитет у світі високої моди.


Найновіше обладнання, талановита команда дизайнерів, грамотний маркетинговий підхід та мудре керівництво – запорука благополучного бізнесу Morel. Є ще один секрет успіху компанії– це незмінні традиції високої якості та естетичної досконалості. Для сім'ї Морель це не просто бізнес, це ще й родинна спадщина, улюблена справа всього життя чотирьох поколінь.