Замовити зворотній дзвінок
0

Засоби корекції зору для дітей

В салонах оптики Прозорість ми пропонуємо широкий асортимент засобів корекції зору для дітей


Зір є одним з основних показників здоров'я дитини. Батькам слід бути уважними і регулярно показувати дитину дитячому офтальмологу з перших місяців життя. Особливої ​​уваги потребує шкільний вік, коли навантаження на очі різко зростає. Чим раніше будуть виявлені проблеми із зором у дитини, тим простіше буде з ними впоратися. Правильно діагностувати захворювання і призначити необхідну терапію може тільки досвідчений дитячий офтальмолог.
 

Підбір окулярів

Перед тим, як підібрати окуляри для дитини, необхідно пройти огляд у дитячого лікаря-офтальмолога. Діагностика зору включає: зовнішній огляд очей, перевірку гостроти зору, дослідження очного дна. Всі обстеження лікарі в оптиці Прозорість проводять на сучасній апаратурі. Після огляду лікар дає рекомендації і виписує рецепт на окуляри.
 
Види порушень рефракції, при яких необхідні окуляри:


Міопія (короткозорість)
Гіперметропія (далекозорість)
Астигматизм
Анізометропія
 
Дуже важливо підібрати окуляри правильної форми, з чим може допомогти досвідчений фахівець. Окуляри повинні бути зручними, а очі повинні знаходиться по центру окуляра. Окуляри повинні підходити дитині в даний момент часу, а не бути розраховані «на виріст» дитини через рік. У багатьох дитячих окулярів є м'які, зручні дужки, розташовані за вухами.
 
В оптиці Прозорість представлені окуляри виробництва Італії, Іспанії, США, Туреччини, Франції. Наші консультанти допоможуть вам підібрати окуляри та якісні окулярні лінзи японських, корейських, німецьких та ізраїльських брендів. 
 
В дитячі окуляри мы рекомендуэмо встановлювати пластикові, а не скляні лінзи. Найбільшу стійкість до ударних навантажень мають лінзи з трайвекса - вони легкі, міцні і являють собою оптимальну комбінацію комфорту і безпеки. Крім того, лінзи, виконані з цих матеріалів, захищають очі від УФ-випромінювання.

Підбір контактних лінз

Контактні лінзи, як і окуляри, не мають прямих вікових обмежень. Вони безпечні для дітей, оскільки око людини може легко адаптуватися до контактної лінзи з дуже раннього віку. Головне упевнитися, що дитина розуміє відповідальність носіння лінз, і навчити його доглядати самостійно за нами або з допомогою батьків. Переконайтеся, що дитина сама мотивована носити лінзи, може правильно одягати і знімати КЛ, робити це вчасно і дотримуватися правил гігієни.
 
Для дітей контактні лінзи набагато зручніші окулярів при активному способі життя, вони дають дітям необхідну їм свободу в рухах. Заняття спортом, рухливі ігри - це типові ситуації, коли краще підійдуть контактні лінзи, адже вони забезпечують широке природне поле зору. Крім того, вони більш безпечні, ніж окуляри, тому що не можуть при ударі розбитися і пошкодити очі.
 

Апаратне лікування

Якщо зір вже знижено необхідно використовувати повну корекцію і оцінити роботу очних м'язів. Якщо є проблеми з м'язами, то це є прямим показанням до використання апаратного лікування.
 
Апаратне лікування - індивідуальний курс зі спеціально підібраною програмою для кожного пацієнта, що дозволяє зберегти або поліпшити зір. У програму за призначенням лікаря може входити комплекс електро, магнітних, лазерних і комп'ютерних тренувань зору.
 
Апаратне лікування є абсолютно безболісним і безпечним методом лікування зорових розладів, як у дорослих, так і у дітей. Апаратні методики дозволяють не тільки зміцнити зір, але і в багатьох випадках поліпшити його без хірургічного втручання. А при ряді захворювань апаратне лікування - є єдиним можливим рішенням, що дозволяє поліпшити зір.


Ортокератологічні лінзи

Особливістю нічних лінз є, то, що вони надягаються перед сном, вранці знімаються і пацієнт отримує 100% зір!
 
Якщо м'язи працюють правильно, але короткозорість прогресує - найправильніше рішення - використання нічних лінз (ортокератологія). Ці лінзи змінюють передню поверхню рогівки таким чином, що промені світла в оці починають йти максимально правильно. Саме формування правильного зображення буде стабілізувати прогресування короткозорості. Більш того, для пацієнтів, які не можуть пройти курс апаратного лікування саме ці лінзи і є основним методом лікування, так як роблять позитивний вплив на м'язові функції, хоча і трохи слабкіше.
Такі лінзи підбираються тільки після повного обстеження лікарем, що спеціалізується у ортокератології.
 

На консультацію та огляд до дитячого лікаря-офтальмолога в оптиці Прозорість можна записатися за тел.: 64-74-84 або 068 150 1685, вул. Майборського 14.
 
На консультацію та огляд до лікаря щодо ортокератологічних лінз можна записатися за тел.: 63-36-95 або 068 776 0308, Проспект Миру 82.