Замовити зворотній дзвінок
0

Професійні лікарі-офтальмологи


Офтальмолог - лікар, який проводить діагностику, лікування і попередження захворювань очей.

Діагностика зору є важливою частиною турботи про здоров'я ваших очей, тому при своєчасному зверненні за допомогою до лікаря-офтальмолога і регулярній діагностиці зору, прогресування хвороб вдається уповільнити, а в деяких випадках і зовсім вилікувати патологію.

Навіть в разі відсутності очевидних занепокоєнь потрібно проходити повне обстеження, так як деякі зорові патології на ранніх стадіях можуть протікати безсимптомно.

У мережі салонів оптик «Прозорість» працює команда висококваліфікованих лікарів-офтальмологів. Звертаючись в оптику до наших фахівців ви гарантовано отримаєте якісну консультацію та діагностику зору з використанням сучасної апаратури виробництва Японії та Німеччини. На основі ретельного обстеження наші лікарі допоможуть вам правильно підібрати окуляри та контактні лінзи.В оптиці «Прозрість» також приймає дитячий лікар-офтальмолог який проводить діагностику і лікування очних захворювань у дітей з дитячого віку і до 18 років. Діти не завжди можуть самостійно сприймати зниження зору як проблему або порушення. Щоб подбати про здоров'я дитини та уникнути змін зору, необхідно робити обстеження зору дитини мінімум 1-2 рази на рік. Наші фахівці проконсультують вас і розкажуть яким чином потрібно підтримувати зір дитини в нормі, а також допоможуть підібрати окуляри, якщо в цьому буде необхідність.В оптиці «Прозорість» лікарі-офтальмологи проводять ретельну діагностику зору на наступних приладах:

  • Авторефрактометр
  • Біомікроскоп
  • Тонометр ІГД
  • Проектор знаків

Для запису на огляд і консультацію до лікаря-офтальмолога звертайтесь за тел .:

вул. Подільська 53, тел. 097 374 5427
вул. Соборна 26, тел. 096 522 3021
Проспект Миру 82, тел. 068 776 0308
вул. Майборського 14, тел. 068 150 1685